فولاد اکسین خوزستان وارد بورس می‌شود

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری-صبا انرژی صبح امروز در مجمع سالیانه این شرکت و در حضور سهامداران شرکت خود فولاد اکسین را از افتخارات صبا انرژی برشمرد.

به گزارش اخبارفلزات به نقل از ایلنا، امیرعباس حسینی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری-صبا انرژی صبح امروز در مجمع سالیانه این شرکت و در حضور سهامداران شرکت خود فولاد اکسین را از افتخارات صبا انرژی برشمرد.

 

حسینی با تشریح دستاوردهای فولاد اکسین خوزستان در سال 1398 از مدیرعامل، هیأت مدیره و پرسنل این شرکت تقدیر کرد و گفت : علی رغم همه مشکلاتی که برای تولید این شرکت وجود داشت این شرکت موفق شد در سال 98 از زیان سال 97 به سودآوری برسد و رکورد تولید را محقق کند. وی اظهار امیدواری کرد این روند در سال 1399 تداوم یافته و اکسین به عنوان یکی از حلقه های با ارزش در زنجیره صنعت فولاد کشور به سودآوری و توسعه پایدار برسد.

 

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به انجام اصلاحات و بهبود فرآیندهای ساختاری فولاد اکسین که با تلاش مدیریت این شرکت انجام شد و جلسات انجام گرفته با بورس تهران اظهار امیدواری کرد روند ورود این شرکت فولادی خاص به بورس با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

 

لازم بذکر است شرکت فولاد اکسین در حال حاضر در تامین ورق های فولادی آلیاژی مورد نیاز صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و صنایع معدنی و کشتی سازی فعالیت دارد و در سال 98 به سودی 513 میلیارد تومانی دست یافت.

 

منبع: metalnews